Риболовля

Розведення риби

Ставки з рибою можна із впевненістю назвати нашою гордістю і свого роду родзинкою. Адже територіально «Карпатська Форель» знаходиться в такій місцевості, де вода в озерах прозоро чиста і насичена киснем. Це надає нашій форелі багатого смаку, якого Ви не зустрінете в рибі, пійманій в гірських озерах. Питання розведення риби для нас дуже важливе, тому спеціально для цього ми виділили два окремих озера. На майбутнє заплановано власне рибне господарство з окремим персоналом.

Рибальські угіддя

Для справжнього чоловіка відпустка в Карпатах без риболовлі – марно витрачений час. Приготуйтеся до неперевершених вражень, що залишаться у Вас ще довго після такого відпочинку! Ніжний закарпатський вітерець, чудесний краєвид, вудки для професійної риболовлі та 2 озера (перше – з фореллю, інше – з коропом, білим амуром, товстолобом і раками!) чекають Вас у «Карпатській Форелі»!

Ніжний закарпатський вітерець, чудесний краєвид, вудки для професійної риболовлі, два озера для риболовлі з різноманітними видами риби (від коропа з чоловічу долоню до справжнісінької карпатської форелі), яку ми розводимо спеціально до рибацького сезону. Наживка для кожної риби – окрема, вудки для форелі, відра для улову, стільці або ж зручні місця на містку – є все!

Риболовлею Ви можете займатися хоч весь день. На території є місця для парковки автомобілів, 5 бесідок з мангалами, а також фірмовий ресторан «Карпатська Форель» із стравами закарпатської та угорської кухні.

Окрема послуга від Садиби «Карпатська Форель» - приготування щойно спійманої Вами риби досвідченим Шефом нашої ресторації за нашим фірмовим, або ж за будь-яким Вашим особистим рецептом, яким забажаєте!

Чекаємо Вас у гості!

Хочу порибалити!